Boek Nederlands

Zij die doden

Ingar Johnsrud (auteur), Annelies De Vroom (vertaler)

Zij die doden

Ingar Johnsrud (auteur), Annelies De Vroom (vertaler)
Genre:
In de reeks:
Het derde en laatste deel van de beste thrillerserie uit Noorwegen van het moment: De broederschap-trilogie Voor de lezers van Karin Slaughter, Samuel Bjørk en Jussi Adler-Olsen Hij heeft alles opgeofferd. Alle bruggen achter zich verbrand. Maar is het genoeg geweest? Het uur van de waarheid is aangebroken. Een van de grootste vertrouwelingen van de Noorse regering wordt dood aangetroffen in een a
Titel
Zij die doden
Auteur
Ingar Johnsrud 1974-
Vertaler
Annelies De Vroom
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Noors
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, © 2019
542 p.
ISBN
9789022576717 (paperback)

Beschikbaarheid en plaats in de bib